Něco málo o škole

Škola šamanského cestování je praktická škola bez zbytečné omáčky okolo.
Mým cílem je vás naučit tuto úžasnou metodu prakticky a bezpečně používat.
Škola se rozděluje na :
1. pro začátečníky 31 setkání
2. pro pokročilé 16  setkání
3. pro práci s klienty, uzavřeno závěrečnou zkouškou (15 osobních setkání)
A teď informace, jak to bude probíhat:
- každý týden (ve zvolený den) bude probíhat on-line vysílání pře událost na FB, kde společně projdeme jednu cestu a zkonzultujeme případné dotazy.
- odkaz na nahrávku (youtube) bude vložen do uzavřené FB a bude k dispozici po celou dobu trvání školy (bloku). Ze školy pro práci s klienty nahrávky nebudou, je nutné absolvovat.
- podrobnější informace a ceny jsou v záložce jednotlivých škol.
- počet míst je omezený
- možnost platby na splátky ( max. 5 splátek, musí být vždy uhrazeno před ukončením školy )
- sleva 20 % na všechny moje služby po dobu trvání školy (bloku)

V objednávce si vyberte den, který preferujete a do poznámky uveďte druhý možný termín.

Jako podpůrný prostředek k šamanskému cestování byly vytvořeny karty Šamanská cesta, které je možné zakoupit pouze přes tento odkaz: