Šamanská škola práce s klientem od 1.1.2025

V tomto ročníku šamanské školy se budete učit jak pracovat , pomocí šamanských cest, s klientem a to na konkrétních situacích.

Po ukončení bude následovat zkouška, po jejímž úspěšném absolvování dostanete certifikát.

Budeme pracovat s tématy, se kterými se setkávám u klientů a kdy využívám šamanské cesty pro léčení.
Můžete přinést i vlastní téma po předchozí domluvě.

Toto studium je možné pouze on-line nebo osobně . Není možné studovat formou nahrávek, protože nahrávky z této školy nebudou

on-line škola = 13 klientských situací

Při studiu této školy budete mít k dispozici 15 on-line setkání, ve 13 si projdeme konkrétní situace krok po kroku.

Z on-line nebude záznam, je nutné ho absolvovat v daném čase .

Ve skupině vždy budete mít úkol, který je nutné vypracovat do dalšího setkání.

Cena je 26 000 Kč / 1000 Euro a trvá 15 týdnů. V ceně kurzu je i závěrečná zkouška ( 1 pokus).

Ke zkoušce můžete jít, pokud budete přítomni min. na 10 on-line setkání a vypracujete všechny úkoly.

Max. počet ve skupince je 15 účastníků.

Sleva 20% na moje služby po dobu trvání kurzu, možnost konzultovat konkrétní cestu zdarma přes messenger ( 3x za kurz).

Po úspěšném absolvování zkoušky budete uvedeni na mých stránkách jako absolvent školy.

Po absolvování kurzu dostanete také svůj balíček karet Šamanská cesta.

Škola osobně v Mokrá-Horákov

Škola bude probíhat osobně, a tak si  projdeme krok po kroku situace s kterými se u klientů můžete setkat. Celkem projdeme 13 situací + 1 setkání bude seznamovací a propojíme se v kruh. Závěrečné setkání bude také osobně a shrneme si vše, co je potřeba, zodpovím na otázky, naplánujeme termín zkoušky.

Připravíme si pokaždé i posvátný prostor.

Naučíte se, jak s klienty pracovat.

Vždy dostanete úkol přes skupinu, který je nutné vypracovat do dalšího setkání.

Cena je 36000 Kč a škola trvá 15 týdnů, v ceně je i osobní závěrečná zkouška.

Ke zkoušce můžete jít, pokud absolvujete alespoň 10 osobních ( on-line) setkání a vypracujete všechny úkoly.

Max. počet v jedné skupince je 13 účastníků, abych se vám mohla věnovat.

Sleva 20% na všechny mé služby po dobu trvání školy, možnost konzultace cesty přes Messenger (3x za kurz)

Po úspěšném absolvování budete uvedeni na stránkách, jako absolvent školy.

Po absolvování kurzu dostanete také svůj osobní balíček karet Šamanská cesta a rituál na propojení s kartami.

Každý další pokus o složení zkoušky je 3000 Kč online a 4200 osobně