Základní škola šamanského cestování

1. celá škola = 30 šamanských cest       (od 1.9.2024)

Při objednávce celé školy šamanského cestování budete mít k dispozici 30 on-line cest + zahajovací  lekci, kde si povíme o kurzu, zodpovím otázky a propojím nás v kruh.

Budete součástí uzavřené skupiny na FB, kde budete mít moji podporu. Dále máte 3x půl hodiny konzultace se mnou zdarma (na konzultace týkající se školy), přístup ke všem nahrávkám cest a 20% slevu na veškeré moje služby a to po celou dobu trvání školy. Nahrávky budete mít k dispozici po ukončení školy a to do konce kalendářního roku.
Počet míst je omezený ( max.15).

Cena je 23 900 Kč/ 1086 Euro a škola trvá 32 týdnů

2.absolvování bloku = 10 šamanských cest (od 1.9.2024)

Při objednávce jednotlivého bloku budete mít k dispozici 10 on-line cest + zahajovací lekci, kde si povíme o kurzu, zodpovíme si otázky a propojím nás v kruh.

Budete součástí online skupiny, kde budete mít moji podporu, budou tu nahrávky z cest, máte zdarma 30 minut konzultace k tématu šamanské školy a 20% slevu na veškeré moje služby po dobu trvání bloku školy. Počet mist je omezený ( max.15)

Cena je 9000 Kč /409 Euro a blok trvá 10 týdnů ( první blok 11)

3. pouze nahrávky, bez on-line setkání (kdykoliv po domluvě)

Při objednávce nahrávek cest budete mít k dispozici 30 cest ve FB skupině, které budu přidávat vždy po týdnu. Ve FB skupině budete mít i moji podporu.

Dále máte slevu 10% na konzultaci týkající se šamanské školy, po dobu jejího trvání.

Cena je 12.000 Kč / 590 Euro a škola trvá 30 týdnů.

Studenti školy mají možnost si koupit podpůrné karty, vytvořené speciálně pro šamanskou školu. Karty nejsou volně prodejné. Jsou pouze pro studenty školy nebo pro absolventy workshopu na práci s těmito kartami.

Každá karta je energeticky očištěná a je jí vložen podporující záměr.