šamanské cestování pro pokročilé

V tomto ročníku šamanské školy půjdeme do větší hloubky.

Poté bude následovat od září další stupeň školy, kde budu učit prakticky práci s klientem.

Budeme pracovat s konkrétními tématy běžného života, aby jste se naučili pracovat z touto metodou v každodenním životě a při každé situaci.
Je možné využít 3 možnosti studia:

on-line škola = 15 šamanských cest (od 1.9.2024)

Při studiu této školy budete mít k dispozici 15 on-line setkán = 15 cest + zahajovací lekci, kde si povíme o kurzu, zodpovíme si otázky a propojím nás v kruh.

Díle budete součástí online skupiny, kde budete mít moji podporu, budou tu nahrávky z cest, máte zdarma 30 minut konzultace k tématu šamanské školy a 20% slevu na veškeré moje služby po dobu trvání školy.

Nahrávky budou k dispozici ještě 3 měsíce po skončení školy.

Cena je 16 000 Kč / 730 Euro a trvá 16 týdnů.

osobní škola v Mokrá Horákov

= 15 šamanských cest (od 1.9.2024)

Při studiu této školy se sejdeme u 15 cest+ zahajovací lekci, kde si povíme o kurzu, zodpovíme si otázky a propojím nás v kruh.

Nahrávky budou k dispozici ještě 3 měsíce po skončení školy.

Cena je 26 000 Kč a trvá 16 týdnů.

2. pouze nahrávky cest, bez on-line setkání (kdykoliv po domluvě)

Při objednávce nahrávek cest budete mít k dispozici 15 cest ve FB skupině, které budu přidávat vždy po týdnu. Ve FB skupině budete mít i moji podporu.

Sleva 10% na konzultace týkající se cest z této školy.

Cena je 9000 Kč/ 455 Euro a škola trvá 15 týdnů

Studenti školy mají možnost si koupit podpůrné karty, vytvořené speciálně pro šamanskou školu. Karty nejsou volně prodejné. Jsou pouze pro studenty školy nebo pro absolventy workshopu na práci s těmito kartami.

Každá karta je energeticky očištěná a je jí vložen podporující záměr. Karty na dotaz přes sz